fbpx
Α.Σ. Ολυμπίων Ρώμη

Tεράστια επιτυχία για το σύλλογο μας που συμμετείχε στο διεθνές τουρνουά συγκεκριμένα στο asterisks open που διεξήχθη στην Σερβία στο Nis στις 18-19/05/24 και καταφέραμε με πέντε αθλητές να κατακτήσουμε τέσσερα μετάλλια!

Δρετάκης Άγγελος : Χρυσό μετάλλιο 🥇
Καντρέβα Γεωργία : Ασημένιο μετάλλιο 🥈
Τσιόλας Παναγιώτης : Χάλκινο μετάλλιο 🥉
Φωτιάδης Άγγελος : Χάλκινο μετάλλιο 🥉
Γρίνος Παναγιώτης : δεν καταφέραμε να ανέβουμε στο βάθρο χάνοντας στις λεπτομέρειες τελευταία στιγμή next time better ..

🚨Οι επιτυχίες δε σταματούν εδώ καθώς στο συγκεκριμένο τουρνουά συμμετείχαν πάνω από 2000 αθλητές από 25 χώρες και ο σύλλογος μας κατάφερε να πάρει την δεύτερη θέση στην κατηγορία ανδρών-γυναικών με μόλις πέντε αθλητές 🏆

Περήφανη όπως πάντα για τους αθλητές μου και στην άλλη άκρη του κόσμου για σας θα πάω σας αγαπώ ❤️👑❤️

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Γιάννη Φωτιάδη που ήταν πάντα δίπλα μας ακούραστος να μας εμψυχώνει και σε όλους τους υπόλοιπους φίλους που ήταν εκεί αλλά και σε αυτόυς που δεν ήταν εκεί αλλά μας στέλνατε την θετική σας ενέργεια 🫶🙏

Συγχαρητήρια στον Vladan Nikodijevic για την άψογη διοργάνωση ραντεβού του χρόνου ευχαριστούμε για όλα 🙏

Μην ξεχάσω να αναφέρω για την ιστορία ότι με την Πλουμιστού Βασιλική που συμμετείχε στο πανελλήνιο σχολικό πρωτάθλημα λυκείων στις Σερρες δεν καταφέραμε να ανέβουμε στο βάθρο χάνοντας κυριολεκτικά στις λεπτομέρειες όπως με ενημέρωσε ο αγαπημενος φιλος και δασκαλος Ηλίας Καλαϊτζής που μας βοήθησε στο κοουτσάρισμα και τον ευχαριστούμε πολύ 🙏
Aστέρι μου μην πτόησε ξέρω πως η συνέχεια θα είναι υπέρλαμπρη ⭐️

Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΩΝ ΡΩΜΗ μια ομάδα μια γροθιά 👊❤️🫶👑🔝

Δεύτερη θέση ο Α.Σ. Ολυμπίων Ρώμη στο Asterisks Open στη Σερβία με τέσσερα μετάλλια!